Vladimir Velicovic färgserigrafi
Closed
2015-02-02
290012
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): "Elèments & documents utilisés", 52/100, signerad och daterad Velikovic 1979, färgserigrafi, 70x100 cm, oramad