John-Erik Franzén
2015-01-27
289062
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, numrerad 81/360, färglitografi, bladmått 53x63 cm, oramad