Christel Copp
Valmis
2015-01-27
288982
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
COPP Christel (född 1963, Göteborg): Komposition, signerad och numrerad Copp 7/50, träsnitt, 54x72 cm