Eric Detthow olja
Closed
2015-01-12
287056
| Sold for | 4 800 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
DETTHOW, Eric (1888-1952): Kubistisk kvinna i profil, signerad E Detthow, olja på duk uppfodrad på pannå, 70x55 cm
Ytslitage