Eva Grytt etsning
Closed
2015-01-11
287003
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GRYTT, Eva (född 1946): Komposition, signerad, 17/30, färgetsning, 66x79 cm