Konrad Ekdahl-Askim
Closed
2015-01-09
286829
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): "Kvinna mot blått berg", signerad och daterad Ekdahl -37, olja på duk, ca 57x46 cm