Monterskåp Louis XVI stil
Closed
2015-01-09
286769
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
MONTERSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal, mahognyfanér, beslag i mässing, invändigt med hyllor i glas, 135, 57x34 cm, nyckel finns
Bruksslitage, nyckel finns att hämta i Utlämningen