Sybord gustaviansk stil
Valmis
2015-01-09
286766
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SYBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, intarsiadekor, fotavslut i mässingshylsor, förgyllda beslag, höjd ca 70, 66x43 cm, nyckel finns
Skiva med fanérbortfall, skador, lös fanérbit samt nycklar finns att hämta i Utlämningen