Syskrin Kina
Valmis
2014-12-27
285479
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SYSKRIN, 1800-talets slut, Kina, lackarbete, svartlackerat med dekor i guld, med inredning, tassfötter, höjd 18, 48x34 cm,
Delar saknas, skador, slitage