Örjan Wikström litografier
Closed
2014-12-23
284991
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
WIKSTRÖM, Örjan (född 1948): (5 st) Figurkompositioner, signerade och numrerade färglitografier, varierande mått, bladmått ca 24x32-26x35 cm, oramade