Elisabeth Warling, Pojke vid gärdesgård
Closed
2014-12-19
284145
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 12 000 SEK |
WARLING, Elisabeth (1858-1915): Pojke vid gärdesgård, signerad E. Warling, olja på duk, 65 x 43 cm.
Krackelyrer