Yngve Berg
Closed
2014-12-18
284007
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
BERG, Yngve (1887-1963): "Lidelsens blomma", signerad och daterad Yngve Berg 1907, tusch, 18x16,5 cm