Karl Bergman oljemålning
Valmis
2014-12-13
283860
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BERGMAN, Karl (1891-1965): Kustmotiv, signerad K. Bergman, olja på duk, ca 75x52 cm