Statyett
Valmis
2014-12-05
282163
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
STATYETT, gosse med bössa, signerad Schmidt Folling, höjd inklusive sockel 16 cm
Skador, lagning