Koppar empire
Closed
2014-12-03
281459
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KOPPAR med fat, 3 st, empire, förgyllda, höjd 11-12 cm
En hänkel med lagning, smärre bortfall av förgyllning