Carl Malmsten soffa Samsas
Valmis
2014-12-01
280957
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SOFFA, Carl Malmsten, "Samsas", klädsel i tyg av ylle, längd ca 136 cm
Slitage, tyg med skador