James Coignard carborundumgravyr
Valmis
2014-12-03
280952
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Visage-Silex: X, signerad och numrerad J. Coignard 36/60, färgcarborundum med collage, bladmått 58x44 cm, Edition Sonet, Stockholm, Litteratur: Bergström/Sonet 307