Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): Fiskande pojke vid strandkanten, signerad PA Persson, olja på duk, 90x70 cm
Mindre fläckar i övre hörnet
280367
2014-11-27