Sengustavianska seltersglas
Closed
2014-11-26
280045
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
SELTERSGLAS, 5 st, 1800-tal, sengustavianska, slipad och förgylld dekor, höjd 7,5 cm
Ytslitage