Rivjärn Nore Edlund
Valmis
2014-11-23
279267
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RIVJÄRN, mässing, 17/1800-tal, dekor av blommor, höjd ca 21 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Lagning