Rivjärn Nore Edlund
Valmis
2014-11-23
279257
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RIVJÄRN, mässing, 1700/1800-tal, höjd ca 26 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö