Sockerkaksform Nore Edlund
Valmis
2014-11-22
279054
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SOCKERKAKSFORM, koppar, 1800-tal, diameter ca 29 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö