Henri Matisse
Valmis
2014-11-20
278651
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
MATISSE, Henri (1869-1954): ur mappen "La Cité", Notre-Dame, Paris 1937, etsning, signerad i plåten, 34x26 cm
Oramad