Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, aluminium med skiva i mahogny, höjd 122, 70x55 cm
Proveniens: Från fartygschefens rum på jagaren "Gästrikland" (1956-82)

Slitage, nycklar saknas

278524

2014-11-19