Johann Peter Pernath akvarell
Valmis
2014-11-19
278378
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PERNATH, Johann Peter (Tyskland, född 1941): Inlandssjö, monogramsignerad JP, akvarell, 24x41 cm