Soffbord NK
Valmis
2014-11-18
278129
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SOFFBORD, David Rosén, Nordiska Kompaniet, brickmärkt, 1950-tal, betsad benställning, skiva i rödspräcklig marmor, höjd 51, 110 x 50 cm
Bruksslitage