Klaffbord 1800-talets andra hälft
Valmis
2014-11-14
277452
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KLAFFBORD, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, höjd ca 76, bredd 108, utfällt 134, 2 iläggsskivor i furu vardera ca 72 cm medföljer
6 st metallbeslag för ihopsättning av skivorna medföljer, skador, märken, strävor saknas