Bengt Orup färgträsnitt
Valmis
2014-11-09
276392
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ORUP, Bengt (1916-1996): Komposition, signerad och numrerad Orup 20/25, färgträsnitt, 33x19,5 cm