Soffbord Swedish Modern
Valmis
2014-11-09
276285
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SOFFBORD, 1940-tal, Swedish Modern, okänd formgivare, skiva fanerad med björkrot, underrede i björk, diameter höjd 57, 85x85 cm
Bruksslitage