Anshelm Dahl oljemålning
Valmis
2014-11-07
275773
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Solnedgång, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 45x65 cm