Skrivbord jakaranda
Valmis
2014-11-04
275084
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SKRIVBORD, 1960-tal, jakaranda, Danmark, sex lådor, bokhylledel på ena sidan, höjd 73, 140x69 cm
Nyckel saknas, bruksslitage