Birger Birger Ericson olja
Closed
2014-10-27
272884
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Miljövännerna", signerad Birger, olja på pannå, 53x64 cm