Oskar Bergamn månskenslandskap teckning
Closed
2014-10-30
272773
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vinterlandskap i månsken, signerad och daterad Oskar Bergman 1912, blyerts, 23x31 cm