Golvur 1800-tal
Valmis
2014-10-21
272127
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GOLVUR, 1800-tal, fodral i björk, svartlackerad urtavla märkt Rosenqvist Norrköping, höjd 188 cm, Lod, pendel samt nyckel finns
Skador och slitage