Axel Olson oljemålning
Closed
2014-10-25
271955
| Sold for | 6 000 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): "Kväll i hamnen, Söndrum", signerad Axel Olson, olja på pannå, ca 18x39 cm