Målningar
Closed
2014-10-18
271543
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Kompositioner, signerade och daterade 1988, olja på duk, 21x26 cm vardera
Krackeleringar