Oskar Bergman litografi
Valmis
2014-10-18
270608
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Utsikt mot Katarina kyrka i Stockholm, signerad Oskar Bergman, färglitografi, 294/350, 31x43 cm