Bordslampa
Valmis
2014-10-14
270365
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-tal, bemålat opalinglas, höjd 62,5 cm
Urna omarbetad till bordslampa, lagningar