Ikon Ryssland silver
Valmis
2014-10-31
269576
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-tal, silverrisa stämplad A.C (A.S), kontrollör Alexander Timofeevich Sheviakov, S:t Petersburg 1890, 8,5x7 cm