Drasnk dragonhjälm
Closed
2014-10-02
266546
| Sold for | 6 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
HJÄLM, fransk, m/1858 för dragoner
Proveniens: Salnecke slott, Uppland
Slitage, skador, delar saknas