Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
Valmis
2014-09-29
266252
| Korkein tarjous | 13 500 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (Ryssland, född 1956): Stilleben med syrener, signerad Kliuchnikov, a tergo signerad och daterad 2014, olja på duk, ca 55x70 cm, oramad