Bonad Sunneboskolan

Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BONAD, Småland, Sunnebo Härad, Sunneboskolan, daterad 1855, visar "Josephs för uppenbarelse i sömnen", målad på papper uppfodrad på pannå, ca 52x126 cm

Uppfodrad, smärre pappersskador

265140

2014-09-25