Bonad Sunneboskolan
Valmis
2014-09-25
265140
| Korkein tarjous | 6 400 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
BONAD, Småland, Sunnebo Härad, Sunneboskolan, daterad 1855, visar "Josephs för uppenbarelse i sömnen", målad på papper uppfodrad på pannå, ca 52x126 cm
Uppfodrad, smärre pappersskador