P von Schantz litografi
Valmis
2014-09-20
265063
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Stilleben med syltkrus, signerad och daterad -77, färglitografi, numrerad 126/140, 55x41 cm
Gulnader