Bord med jalusidörr
Closed
2014-09-05
262652
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BORD med jalusiunderdel och låda, 1800-tal, mahogny och valnöt med intarsia, höjd 69, 43x31 cm
En list lös, skador