Fåtölj Dux
Valmis
2014-09-04
262312
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1960/70-tal, design Alf Svensson och Yngve Sandström för DUX, "Galaxy", formgjuten plast, ljus klädsel
Slitage, klädsel med fläckar