Margareta Petré oljemålning
Closed
2014-09-02
261744
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
PETRÉ, Margareta ( Född 1943): Komposition, signerad Petré, olja på duk, 41x54 cm