Hängskål
Valmis
2014-09-02
261605
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
HÄNGSKÅP, 17/1800-tal, furu, inredning med hyllplan, originallås, ca 106, 114x38 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Renoverad kompletterad, nyckel saknas