Frank Zappa

Frank Zappa
Frank Zappa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Frank Zappa", Konserthuset Stockholm, pigment print numrerad 5/30, signerad, bildmått 40x40 cm

261102

2014-09-06