Ronnie Wood
Valmis
2014-09-06
260366
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
WOOD, Ronnie (född 1947): "Decades 30´s", föreställande: Bix Beiderbecke Lois Armstrong och ´Bunk ´ Johnson, färglitografi, 127/250, signerad Ronnie Wood, 71x100 cm