The Beatles Poster 1960-tal
Closed
2014-09-06
260235
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BIOGRAFAFFISCH, The Beatles, "Yellow Submarine" / "Gul, gul, gul, är vår undervattningsbåt", Bok-Lito AB Borås 1968, Sverige, stämpelnumrerad 5661, 69x32 cm
Tuschnotering "Kontrast 12-14 Dec. 19.30", smärre nålhål